Perşembe, Eylül 08, 2005

Başarılı Bir Web Sitesi Oluşturabilmenin 10 Kuralı

Evet, işte ilk e-dokümanımı buradan yayınlıyorum. Bu sayıda, iyi bir web sitesi uluşturabilmek için nelere dikkat edilmesi gerektiğini kendimce önemli 10 kural ile açıklıyorum. "Başarılı Bir Web Sitesi Oluşturabilmenin 10 Kuralı"nı indirmek için tıklayın.

Doküman PDF formatındadır, okumak için Acrobat Reader gerektirir. Acrobat Reader'ı ücretsiz indirmek istiyorsanız, tıklayın.

Yorum ve önerilerinizi beklerim.

Tag: , , , ,

1 yorum:

Atif UNALDI dedi ki...

Ellerine sağlık Serdar, blog2un açldığından bu yana takip ediyorum. Seni kutlarım. Özellikle dijital yayıncılığın bütün imkanlarını çok güzel kullandığını görüyor ve seni kutluyorum.
Atıf ÜNALDI

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği bölümünden 1989 yılında mezun oldum. Sırası ile PEG A.Ş., Alboy A.Ş., Superonline A.Ş, Turk Nokta Net Ltd. Şti. (Turk.Net), Doğan Online (E-kolay) ve İksir A.Ş. (İxir) ve DorukNet'te farklı pazarlama yöneticiliği pozisyonlarında görev yaptım. Şu anda, Markethink markası altında bağımsız pazarlama yönetim ve danışmanlığı servisleri konusunda çalışmaktayım. Bana ulaşmak isterseniz, oner.serdar@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.