Çarşamba, Ekim 05, 2005

Bizim Mutfak

Son dönemde ilgiyle izlediğim markalardan biri de Ülker Bizim Mutfak. Eğer dikkat ettiyseniz, market raflarında enteresan ürünleri yer almaya başladı.

Hazır, lezzetli, ucuz yemek!
Özellikle hazır yemek konusunda Türkiye'de ilk defa kullanılan tipteki ambalajları benim dikkatimi çekti. Bu ambalajlarda, yemekler kalınca alüminyum folyo tabaklarda müşterilere sunulmakta. Üstelik ürünün kapağını açtıktan sonra, alüminyum tabağı içinde mikrodalga fırında ısıtabiliyorsunuz (bildiğiniz gibi, normal olarak mikrodalga fırın içine normal bir konserve kutusunu koyarsanız, şimşelerle karşılaşırsınız). Böylece, ürünü ambalajında tüketmeniz mümkün oluyor. Ayrıca, sunulan yemek çeşitleri ilginç ve lezzetli. Ürünlerin fiyatları da makul, etli bir hazır yemeği 3,95YTL ile satın alabiliyorsunuz.

Soyalı ürünler konusunda da, Bizim Mutfak ilginç ürünler sunuyor. Sağlık sebebi ile kırmızı et tüketemeyenler için iyi bir alternatif olan soya etli ürün çeşitlerini ben denedim ve hoşuma gitti.

Ülker Bizim Mutfak'ın yenilikçi ve teknolojik ürünlerinin, diğer gıda üreticilerimize de örnek olmasını diliyorum.

Ülker'in Web Sitesi
Bu arada, Ülker'in web sitesi bana biraz karışık geldi. Detaylı inceledikten sonra belki bu konuda birşeyler yazarım.

Hazır yemek ürünleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Tag: , ,

Hiç yorum yok:

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği bölümünden 1989 yılında mezun oldum. Sırası ile PEG A.Ş., Alboy A.Ş., Superonline A.Ş, Turk Nokta Net Ltd. Şti. (Turk.Net), Doğan Online (E-kolay) ve İksir A.Ş. (İxir) ve DorukNet'te farklı pazarlama yöneticiliği pozisyonlarında görev yaptım. Şu anda, Markethink markası altında bağımsız pazarlama yönetim ve danışmanlığı servisleri konusunda çalışmaktayım. Bana ulaşmak isterseniz, oner.serdar@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.