Cumartesi, Mart 18, 2006

Çanakkale


Geçen yılki motor gezimizde eşimle ziyaret ettiğimiz Çanakkale şehitlikleri bizi gerçekten çok duygulandırmıştı. Çocukluğumda da ziyaret ettiğim bu yeri, bir yetişkin olarak algılamam çok daha farklıydı. Orada, o sessizliğin içinde, bundan 91 yıl önce yaşanan cehennemi ve ölen yüzbinleri düşünmek, aslında bugün ne kadar şanslı olduğumuzu bize bir daha hatırlatmıştı.

1 yorum:

Murat Buyurgan dedi ki...

Şansımız halâ varken, benzer durumlara düşmemek için önlem almamız, bilinçlenmemiz gerekir. Eskiden savaşlarla değişen sınırlar, şimdi masa başında değişiyor. ABD'nin Büyük ortadoğu projesi gereği 22 ülkenin sınır çizgileri yeniden çizilecek. Hükümette bu planı destekliyor. Destekliyorda. Bu 22 Ülke arasında bizim ülkemiz var mı bilen yok.
Ortadoğuda 22 ülke sayın bakalım. Arasında Türkiye çıkacak mı?

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği bölümünden 1989 yılında mezun oldum. Sırası ile PEG A.Ş., Alboy A.Ş., Superonline A.Ş, Turk Nokta Net Ltd. Şti. (Turk.Net), Doğan Online (E-kolay) ve İksir A.Ş. (İxir) ve DorukNet'te farklı pazarlama yöneticiliği pozisyonlarında görev yaptım. Şu anda, Markethink markası altında bağımsız pazarlama yönetim ve danışmanlığı servisleri konusunda çalışmaktayım. Bana ulaşmak isterseniz, oner.serdar@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.