Çarşamba, Mart 01, 2006

Google Hikayesi Kitabı


Remzi Kitabevi'nde görünce dayanamadım, satın aldım. Aslında genellikle bu tip kitapları orjinal ve dijital versiyonlarından okurum ama bu sefer de böyle oldu. Sonra da çok pişman oldum, çünkü kitabın çevirisi çok kötü. Internet ve teknolojiden pek anlamayan birinin çevirdiği belli oluyor. Böyle bir kitabı, böyle kötü bir çeviri ile piyasaya süren Koridor Yayınları'ndan aldığım son kitap oldu sanırım.

Kısacası, eğer yabancı dil probleminiz yoksa bu kitabı almayın, okumak için önce tekrar İngilizce'ye çevirip, "ne demek istiyor acaba?" şeklinde okumak zorunda kalabilirsiniz yoksa.

Tag: , , ,

Hiç yorum yok:

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği bölümünden 1989 yılında mezun oldum. Sırası ile PEG A.Ş., Alboy A.Ş., Superonline A.Ş, Turk Nokta Net Ltd. Şti. (Turk.Net), Doğan Online (E-kolay) ve İksir A.Ş. (İxir) ve DorukNet'te farklı pazarlama yöneticiliği pozisyonlarında görev yaptım. Şu anda, Markethink markası altında bağımsız pazarlama yönetim ve danışmanlığı servisleri konusunda çalışmaktayım. Bana ulaşmak isterseniz, oner.serdar@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.