Perşembe, Mart 30, 2006

Post-a-Photo Açıldı!


Yeni bir blog denemem var, adı Post-a-Photo. Bu blogun aslında sadece bana ait olmasını düşünmüyorum, herkesten gelen güzel fotoğrafları bu blogda değerlendireceğim. Eğer sizin de beğendiğiniz ve ilginç hikayesi olan fotoğraflarınız varsa, bana Post-a-Photo web sitesinden iletebilirsiniz.

Post-a-Photo'yu ziyaret etmek için tıklayın.


2 yorum:

Gøkberk dedi ki...

Eğer Yahoo hesabınız varsa www.flickr.com/photos/gokberk7 adresindeki istediğiniz fotoğrafı (Hepsi bana aittir) bloglayabilirsiniz. Saygılar.

www.marketallica.blogspot.com dedi ki...

cok guzel bir site elinize saglik

Acaba "duvar kagidi olarak döşe" seklinde bir wordpress plugini var mıdır? Keşke Ziyaret edenler begendikleri resimleri tek tuşla duvarkagidi olarak doseyebilse.

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği bölümünden 1989 yılında mezun oldum. Sırası ile PEG A.Ş., Alboy A.Ş., Superonline A.Ş, Turk Nokta Net Ltd. Şti. (Turk.Net), Doğan Online (E-kolay) ve İksir A.Ş. (İxir) ve DorukNet'te farklı pazarlama yöneticiliği pozisyonlarında görev yaptım. Şu anda, Markethink markası altında bağımsız pazarlama yönetim ve danışmanlığı servisleri konusunda çalışmaktayım. Bana ulaşmak isterseniz, oner.serdar@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.