Cuma, Temmuz 14, 2006

Silverwing ile 30000 kilometre


Geçtiğimiz günlerde eşimle Anadolu Feneri'nde balık yemeğe giderken, Silverwingimiz'le de 30.000 kilometreyi devirdik. Yukarıdaki fotoğraf tam o anda çekildi. Çok yakında da motosikletimizin 4. yaşını kutlayacağız!

Bu 30.000 kilometre sonunda marka olarak Honda'yı seçmekte ne kadar doğru bir karar verdiğimizi daha iyi anladık. Çünkü, Honda, bu süre içerisinde periyodik bakımlar dışında en ufak bir arıza yaratmadı. Servis teşkilatı, oluşabilecek güvenlik problemlerine karşı bizi her zaman önceden uyararak, garanti süresi dışında bile olsa, gerekli parçaların değiştirilmesini sağladı. Motorumuz, çok zorlayıcı şartlarda, onlarca büyük yol çukuruna girişe ve uzun yolculuklarda kullanmamıza rağmen, bizi yolda bırakmadı.

Mükemmel üretim kalitesi ve mükemmel satış sonrası desteğinden dolayı çok teşekkürler Honda! Senden diğer şirketlerin öğreneceği çok şey var.

1 yorum:

Haluk dedi ki...

Selam,

30.000'inizi kutlarım. Ben de 1000'imi yeni tamamladım. Silver Wing hakikaten keyifli.

Vakit bulduğunuzda www.SilverWingTurk.com 'a beklerim.

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği bölümünden 1989 yılında mezun oldum. Sırası ile PEG A.Ş., Alboy A.Ş., Superonline A.Ş, Turk Nokta Net Ltd. Şti. (Turk.Net), Doğan Online (E-kolay) ve İksir A.Ş. (İxir) ve DorukNet'te farklı pazarlama yöneticiliği pozisyonlarında görev yaptım. Şu anda, Markethink markası altında bağımsız pazarlama yönetim ve danışmanlığı servisleri konusunda çalışmaktayım. Bana ulaşmak isterseniz, oner.serdar@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.