Perşembe, Eylül 14, 2006

Sonunda Markethink!

Neden bu kadar süredir blog yazılarımı aksattığımın cevabını vermenin zamanı geldi sanırım :-)

Ağustos ayı sonu itibarı ile, 5 yıldan uzun süredir Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüttüğüm DorukNet'ten ayrıldım. Ayrılış sebebim, 15 yıllık çalışma hayatım ve 10 yıllık Internet sektörü tecrübem ile, farklı bir şeyler yapma isteğimin son aşamaya gelmiş olmasıydı.

İşte son bir kaç ayı, hem DorukNet'ten ayrılış, hem de yeni yapacaklarımla ilgili hazırlıkların yoğunluğu ile geçirdim. Durum böyle olunca da, maalesef blog da aksadı doğal olarak.

Yeni dönem: Markethink
Markethink bir servis markası. Amacım, bu marka altında bilgi ve deneyimlerimi, bu konuda ihtiyacı olanlara, farklı çalışma modelleri ile sunabilmek. Aslında yapacağım çalışmayı "Outsourced Marketing Services" başlığı ile ifade etmek kolayıma geliyor. Markethink servisleri, diğer konuları da içermekle beraber, özellikle Internet'te Pazarlama ile ilgili konulara yoğunlaşacak. İlgilenenler, daha detaylı bilgiye www.markethink.com adresinden ulaşabilirler.

İşte durum böyle. Anlayacağınız, yazılarımı aksattım ama, iyi bir sebebi vardı :-)

Sevgiler.

Tag: , , , , ,

12 yorum:

onur yuksel dedi ki...

Evet çok geçerli bir sebep. Umarım herşey istediğiniz gibi olur. Şimdiden başarılar.


Not: keşke 41-38 içinde başvuruda bulunsaydınız.

Tunç Kılınç dedi ki...

Serdar, bilgi ve deneyiminle ses getirecek yeni başarılara imza atacağından eminim. Markethink isim yaratılıcılığın da çok iyi bir başlangıç. Tebrikler.

ozgur alaz dedi ki...

Serdar
Yeni girişiminde basarilar dilerim. Eminim deneyimin ve vizyonunla cok basarili olacak.

Mehmet Doğan dedi ki...

Tebrikler Serdar. Markethink'in Turkiye'de ki Internet ve pazarlama arasindaki (buyuk) boslugu dolduracagina inancim buyuk.

Serdar Öner dedi ki...

Tüm yorumlar için çok teşekkür ederim. Sizlerden bu dönüşleri almak çok mutluluk verici.

Sevgiler.

Erkan dedi ki...

Tebrikler Serdar bey, şahsen uzaman olduğunuz bu konuda başırılı olacağınızdan şüphe yok.

İşlerinizde başarılar dilerim.

Murat Buyurgan dedi ki...

Serdar başarılar diliyorum. Sevindirici bir haber..

A. Selim Tuncer dedi ki...

Tebrikler ve başarılar...

C. Bülent Büyükaycan dedi ki...

Gerçekten MarketThink. Bu iş akıl işi, o da sende var. Türkiye'nin sorunu akıldan başka herşeye hürmet edilmesi.

Senin blogunun pazarlamacılar tarafından izlendiğinden istifade ederek çok hoşuma giden ve doğru bir tespitin yapıldığı bir yazıyı herkesle paylaşmak istedim.

Senin bu girişimini de destekler bir yazı aslında. "Success is a number game" http://www.paulstips.com/brainbox/pt/home.nsf/link/15062006-Success-is-a-numbers-game

destan dedi ki...

Geri döndüğünüze sevindik. Muhteşem olacaktır zannımca.

muhammet dedi ki...

Hayırlı olun.İnşallah başarılı olursun.

Adsız dedi ki...

hayırlı olsun serdar bey umarım basarilariniz devamli olur.markethink logosu bana daha cok bebek magazaciliginda kullanilan mavi-pembe ikilemini hatirlatti.daha ciddi is cozumleri sunan bir sirket icin logo arayisiniz devam ediyor mu?etmiyorsa bence etmeli...

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği bölümünden 1989 yılında mezun oldum. Sırası ile PEG A.Ş., Alboy A.Ş., Superonline A.Ş, Turk Nokta Net Ltd. Şti. (Turk.Net), Doğan Online (E-kolay) ve İksir A.Ş. (İxir) ve DorukNet'te farklı pazarlama yöneticiliği pozisyonlarında görev yaptım. Şu anda, Markethink markası altında bağımsız pazarlama yönetim ve danışmanlığı servisleri konusunda çalışmaktayım. Bana ulaşmak isterseniz, oner.serdar@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.