Çarşamba, Aralık 13, 2006

Pazarlama ve Başka Şeyler Kitabı Çıktı!

Epeydir aklımda olan birşeyi için sonunda vakit bulup gerçekleştirdim. Pazarlama ve Başka Şeyler başlıklı blogumda yer alan yazılardan bir seçmeyi içeren, aynı adlı kitabımı buradan yayınlamaya başlıyorum. Böylece yazılarımı saklamak ve paylaşmak isteyenler, bunu daha kolay gerçekleştirebilecekler sanırım. Gördüğünüz hatalar olursa, iletmenizi rica ederim.

Kitabı indirmek için tıklayın. (PDF, 1034KB)

Reklam Bağlantıları:
Arama Motoru Optimizasyonu
Google Adwords ve Adsense Reklam Yönetimi

3 yorum:

destan dedi ki...

Çok farklı bir fikir olmuş. Yine farklılığını ortaya koymuşsun. Tebrikler.

Adsız dedi ki...

Türkiye'de craft ve hobi alanında son zamanlarda büyük bir hareketlilik söz konusu. Batı ülkelerinde çok yaygın olan hobi edinme davranışı bizde yeni yeni yeşilleniyor.Özellikle çalışan ve modern kadına yakıştırılamayan nakış yapmak, dantel veya örgü örmek, bahsettiğim bu kesim tarafından çok tercih edilir hale geldi.Bu sektör ve insanların bu alana eğilimleri hakkında ne düşünüyorsunuz.Dışarıyı takip ediyor musunuz?
Teşekkürler..

aylin sener dedi ki...

Serdar Bey,
Kitabınız hayırlı uğurlu olsun da, biz onu okuduk bitirdik. Yeni yazılar isteriz. E hadi ama, rehavete mi kapıldınız yoksa :)
Şaka bir yana blog yazılarını bir araya getirme fikri çok güzel olmuş. Keyifle okudum. Kaleminize sağlık...

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği bölümünden 1989 yılında mezun oldum. Sırası ile PEG A.Ş., Alboy A.Ş., Superonline A.Ş, Turk Nokta Net Ltd. Şti. (Turk.Net), Doğan Online (E-kolay) ve İksir A.Ş. (İxir) ve DorukNet'te farklı pazarlama yöneticiliği pozisyonlarında görev yaptım. Şu anda, Markethink markası altında bağımsız pazarlama yönetim ve danışmanlığı servisleri konusunda çalışmaktayım. Bana ulaşmak isterseniz, oner.serdar@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.